sobota, 13 grudnia 2014

Widuchowa Liga wznawia rozgrywki !


      Witam! Mam dobre wieści dla wszystkich, którzy czekają na wznowienie rozgrywek ligi halowej w Widuchowej. Co prawda - negocjacje jeszcze trwają, ale maja się ku końcowi. Przewidywany start ligi - 4 stycznia 2015 r. Już teraz rezerwujcie czas, zbierajcie składy i czytajcie newsy. Każdego dnia będą nowe treści. Dajcie też swoje poparcie poprzez olajkowanie naszej strony na FB.
     Jednocześnie  do łask przywracam niniejszą stronę o widuchowskiej lidze. Warto tu zaglądać, bo znajdziecie tu wiele informacji o teraźniejszości i historii ligi. O każdej zmianie i newsach będę informował poprzez przekierowanie z funpage'a Widuchowa Liga. Mój telefon nie zmienił się: 507-179-789. 
          Przy okazji mam złe wieści dla wszystkich osobistych wrogów tej imprezy i moich "sympatyków" w szczególności. Informuję ich, że operacja "przekręt" pn. Widuchowa Liga znów się odbędzie. Bądźcie zatem czujni, bo na pewno będzie szereg "nieprawidłowości". A przyjaciół zapraszam do świetnej zabawy i sportowej rywalizacji. Pamiętajcie, że ilość Waszych lajków ma znaczenie. Dzięki Waszemu wsparciu być może nigdy więcej nie będzie zamachu na imprezę. Wasze poparcie musi zrobić wielkie wrażenie na wszelkich decydentach, zarówno tych, co już decydowali i tych, którzy obecnie te decyzje podejmują i już budują ciepły klimat dla ligi. Oby nigdy więcej nie było przerw w rozgrywkach ligi halowej w Widuchowej. Mobilizujcie się zatem! Zimowa przerwa w rozgrywkach na trawie nie musi być nudna. To także zależy od Was.

Pozdrawiam

Piotr Waydyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz