piątek, 22 lutego 2013

Espana GUKS mistrzem ligi - podsumowanie


       Drużyna, która wygrywa wszystkie mecze, w każdym turnieju na świecie staje się najlepsza. Tak też było z Espaną GUKS. Zawodników, którzy w zdecydowanej większości wywodzą się z Krzywina (6) i Żarczyna (5), uzupełnili goście z Ognicy (2) i Chojny (2).
11 to absolwenci lub aktualnie pracownik SP Krzywin. Tyluż też  było uczniami lub są absolwentami Gimnazjum w Widuchowej. 13 zawodników są wychowankami lub grało w KLUKS Krzywin. Najwyższy poziom sportowy obecnie prezentują Tomasz Mielec (93) i Marcin Janiak, którzy trenują w III-ligowym Energetyku Gryfino.  Karol Janiak trenuje z drużyną Młodej Ekstraklasy w Pogoni Szczecin,a gra w Akademii Piłkarskiej w Woj. Lidze Juniorów Starszych. W tej samej drużynie rozgrywa swoje mecze na co dzień Dominik Szurko, król strzelców Widuchowa Liga. W WLJS w barwach Energetyka Gryfina gra Krzysztof Wilk, w juniorach młodszych Szymon Kaberow. W barwach juniorów młodszych Salosu Szczecin trenują Tomasz Lidwin, Michał Zygmański i Piotr Waydyk jun. Pozostali dziś lub kiedyś grali na poziomie A-klasy w barwach KLUKS Krzywin i Odry II Chojna.
 
ESPANA GUKS - Mistrz Widuchowa Liga 2012/13
na zdjęciu w pierwszym szeregu od lewej: Dominik Szurko (król strzelców), Marcin Janiak, Szymon Kaberow, Tomasz Mielec, Krzysztof Wilk; stoja od lewej: Anna Kusy-Kłos - sponsor klasyfikacji fair play, Michał Zygmański, Karol Janiak, Paweł Janiak, Piotr Waydyk - opiekun grupy
Ponadto w drużynie grali: Tomasz i Andrzej Lidwin, Piotr Waydyk jr, Marcin Borczyński, Konrad Zdybel, Mateusz Denys.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz