sobota, 22 grudnia 2012

I miejsce w Arkonia CUP

Drużyna juniorów młodszych (rocz. 1996/97) pod nazwą Krzywin wygrała w sobotę 22 grudnia halowy turniej  piłki nożnej ARKONIA CUP 2012. Imprezę zorganizował KS Arkonia Szczecin w ramach " Święta na sportowo 2012". Turniej rozgrywany był na prywatnych obiektach HALP pod namiotem przy ul. Tenisowej 35 w Szczecinie.

 
Na zdjęciu w pierwszym szeregu od lewej: Szymon Kaberow, Tomasz Lidwin (3 gole), Cezary Kubicki (5); w górnym szeregu od lewej: Piotr Waydyk - trener, Jakub Klimko (1), Dominik Szurko (5), Karol Janiak, Michał Zygmański (2), Daniel Włoch, Andrzej Lidwin - kierownik

    Ta drużyna to naprędce sklecona swoista reprezentacja Widuchowa-Ligi w kategorii juniorów młodszych. 5 graczy wywodzi się z Bez nazwy A, dwóch z Gryfhurt GUKS Widuchowa i jeden z Albatrosu Kunowo. Pomimo że  pierwszy mecz chłopcy przegrali z Unia Dolice nieznacznie 1:2, to później wyraźnie górowali nad rywalami, wygrywając wszystkie 5 pozostałych meczów: 3:0 z Arkonią II, 5:1 z Victorią Przecław, 4:1 z GKS Kowale'96, 1:0 z GKS Kowale'97 w półfinale i 2:0 z Arkonią I w finale. Tak więc w sześciu meczach nasi chłopcy odnieśli 5 zwycięstw przy bilansie  bramkowym 16-4. Poniżej pełna dokumentacja turnieju.


1 komentarz:

  1. Brawo Panowie. Gratulacje. A Czarek to trochę "przesadził" .

    OdpowiedzUsuń