sobota, 12 stycznia 2013

Terminarz VI sesji

      Udało mi się ustalić dość trudny terminarz na najbliższą sesję niedzielną. Wiadomo już, że sytuacja w grupie A odnośnie awansu już rozstrzygnęła się.
Nie ma już konieczności szybkiego nadrabiania zaległości przez Setpol, który wobec zwycięstwa Halowych Rozbujników nad Łajdachoł, stracił definitywnie nadzieję na awans do I ligi. Swoje zaległości Setpol nadrobi zatem podczas następnych sesji. 
     W grupie A odbędą się ostatnie pojedynki, które będą miały decydujące znaczenie dla awansu do I ligi. Swojego bytu nie są pewne jeszcze 4 drużyny. Zapowiadają się niezłe emocje. 
       27 stycznia na pewno nie wystąpią drużyny: Espana, Gryfhurt i The Boys. Było to zgłoszone wcześniej w związku z wyjazdem większości zawodników na obozy sportowe, bądź udziałem w turnieju halowym w Pyrzycach. Gryfhurt rozegra już w niedzielę jeden mecz awansem z Signum. Z pewnością będzie to wydarzenie sesji nr 1. Ponadto uwzlędniłem postulaty Czarnych Lubanowo i Huragana Lubicz. Chociaż w przypadku Czarnych wolałbym, aby swój mecz rozegrali o 11.00.
          Na pewno 27 stycznia dwa mecze czekają Dream Team Lipiany i Setpol. Zapewne nie oni jedyni wobec absencji aż trzech drużyn.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz